Tytuły

ZAMKI W POLSCE

Forum miłośników zamków (zał. 2006)



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-12-05 21:47 
Offline

Dołączył(a): 2017-12-15 22:20
Posty: 15
Attachment:
okladka-1-218x300.jpg
okladka-1-218x300.jpg [ 9.83 KiB | Przeglądane 1743 razy ]


"GENEZA I PLANY ZAMKU SĄDECKIEGO" zawiera wiele cennych informacji na temat początków Zamku Sądeckiego oraz wszystkie dostępne plany i schematy Zamku wraz z ich szczegółowymi opisami.

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel, wypowiedział się na łamach książki :

“Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować Państwu kolejny konkretny efekt prac, mający na celu opracowanie dziejów naszego Zamku Sądeckiego. Zadanie to powierzyłem Sądeckiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Do tej pory udało się nam przedstawić obraz, jak zamek mógł wyglądać w swojej najpiękniejszej renesansowej wersji.“

“Zachęcam wszystkich do lektury i zapoznania się z zawartością tej publikacji. Zachęcam jednocześnie do podejmowania dyskusji w sprawie odbudowania Zamku Sądeckiego. Każdy głos w tym szczególnym dla Nowego Sącza przedsięwzięciu jest cenny. Mam nadzieję, że to wydanie dostarczy Czytelnikom powodu do dyskusji o historii naszego Zamku. I liczę, że wnet doczekamy się kolejnych rozdziałów o tej dawnej budowli. “

Autorzy: Jarosław Suwała, Grzegorz Olszewski

Przygotowanie wizualizacji: mgr arch. wnętrz Maciej Hronowski, mgr arch. Andrzej Jeż

Wydawnictwo : Sądecka Agencja Rozwoju Regionalnego, pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza, Prezydent Ludomir Handzel

Można kupić na ALLEGRO Najtańsza cena z przesyłką 29 zł.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-12-06 12:01 
Online
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-03-29 20:47
Posty: 1892
Lokalizacja: Ząbki
Zawartość merytoryczna tej publikacji to dno.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translated by phpBB3.PL