ZAMKI W POLSCE
http://forum.zamki.pl/

Erforschung der (..) Burgen in West- u. Südböhmen - DURDÍK
http://forum.zamki.pl/viewtopic.php?f=91&t=3999
Strona 1 z 1

Autor:  jesziwaboy [ 2014-07-07 00:21 ]
Tytuł:  Erforschung der (..) Burgen in West- u. Südböhmen - DURDÍK

Poniżej przeklejam post, który opublikowałem w jednej z grup na fejsbuku. Linki prowadzą do odpowiednik dokumentów/folderów, które można pobrać z sieci poprzez Dropbox. Jeżeli kiedyś przestana być aktywne - proszę pisać do mnie osobiście z prośbą o przesyłkę: jerzy.j.serafin@gmail.com.

Wprawdzie nie jest to nowość, ale jak Ktoś interesuje się zamkami w naszej części Europy, bądź chce czegoś się dowiedzieć na ten temat, a nie dysponuje najnowszymi wydaniami Ecyklopedii hradów Tomasza Durdika - wówczas ten artykuł autorstwa wyżej wymienionego badacza, pochodzący sprzed 20 lat i podsumowujący ówczesny stan badań nad warowniami późnośredniowiecznymi z Czech zachodnich i południowych, może się okazać ciekawy i przydatny.
Tomáš DURDÍK, Erforschung der mittelalterlichen Burgen in West- und Südböhmen, [w:] Castellologica Bohemica, T. IV(4):1994, Praha 1994, Archeologický Ústav AV ČR, s. 7-26

z racji objętości zarówno całość w formacie PDF jak i folder z ilustracjami w lepszej jakości do pobrania z Dropboxa. W razie problemów - proszę pisać prywatnie. Wkrótce zapewne dalsze artykuły z "Castellologica Bohemica".
https://www.dropbox.com/s/6d3s90mm484kv ... schung.PDF
https://www.dropbox.com/sh/snr2gdv2omev ... HwvXxO8Hna

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/